Wyjątkowe kosmetyki naturalne od FEMI

Kosmetyki naturalne są obecnie coraz chętniej wybierane. Zwracamy się w kierunku tego, z czego korzystano dawniej, czyli dobrodziejstw pochodzących ze składników tkwiących w naturze. Mimo szerokiego i wciąż powiększającego się wyboru takich produktów na rynku, niezmiernie trudno jest wybierać te, które będą odpowiednie dla naszej skóry i zapewnią jej piękny wygląd. Należy przede wszystkim wyrobić w sobie nawyk i umiejętność czytania składów poszczególnych kosmetyków, czyli tzw. INCI. Powinniśmy dokładnie wiedzieć, co nakładamy na swoją skórę i w jaki sposób dana substancja powstała.
kosmetyki naturalne

Naturalnie w trosce o przyrodę

Polska marka założona 30 lat temu w Gdańsku – FEMI – od samego początku swojej działalności proponuje klientkom wyjątkowe produkty kosmetyczne. Są one jednocześnie naturalne, ekologiczne i wegańskie. Nigdy nie były i nie będą testowane na zwierzętach, a firma sprzeciwia się również wykorzystywaniu produktów odzwierzęcych. W związku z tym są to kosmetyki idealne dla wegan oraz wegetarian. To jednak nie jest ich jedyną zaletą.

Składniki uważnie dobierane

Każda receptura produktowa tworzona jest przez założycielkę marki – Hannę Łopuchow. Jest ona z wykształcenia farmaceutką, technologiem receptur ekologicznych, specjalistką w dziedzinie aromaterapii, fitoterapii oraz botaniki. Kosmetyki tworzone są z pasją, a każdy składnik pochodzi z zaufanego źródła, od sprawdzonych przez lata współpracy producentów z całej Europy, a nawet świata. Tak skrupulatna selekcja sprawia, że na naszą skórę trafia jedynie to, co najlepsze. Marka wykorzystuje również szczególne składniki, które wyróżniają się co prawda bardzo wysokimi cenami, jednak ich wpływ na zdrowie i kondycję skóry są nieocenione. Jednym z takich kosmetyków jest olejek z płatków róży damasceńskiej. 

Kosmetyki przygotowywane są na bazie różanej, a nie zwykłej wody, co dodaje im walorów nawilżających i odżywczych. Wysokie zawartości rozmaitych składników odżywczych pochodzenia roślinnego sprawiają, że te kosmetyki wykazują skuteczne działanie i pomagają skórze wyglądać lepiej, zdrowiej i piękniej każdego dnia, a przecież tego właśnie szukamy w kosmetyce.

Naturalnie po urodę

Sięgając po kosmetyki naturalne marki FEMI, mamy pewność, że ofiarowujemy naszej skórze to, co jest dla niej najlepsze. Różnorodne wyciągi z roślin, znane ze swojego dobroczynnego działania, połączone ze sobą mogą przynosić spektakularne efekty. Odpowiedniej pielęgnacji skóry z marką mogą się uczyć zarówno młodsze, jak i starsze kobiety, a już po krótkim czasie regularnego stosowania poszczególnych preparatów dostrzegą widoczne rezultaty. 
Kosmetyki te produkowane są w całości w Polsce, w Gdańsku, jednak składniki do nich pochodzą z wielu europejskich zakątków, a także świata. Najważniejsza jest ich ekologiczna uprawa i wysoka jakość, ponieważ właśnie tego szukają wymagające klientki, które chętnie sięgają po kolejne kosmetyki, znajdujące się w ofercie i stosują je z ogromną przyjemnością.W dziedzinie produkcji kosmetyków naturalnych to właśnie markę FEMI można z pewnością uznać za godną polecenia każdemu, kto chce skutecznie zatroszczyć się o urodę.

Zobacz też:  Woda technologiczna — co to takiego?

Artykuł sponsorowany

Podziel się opinią na temat artykułu

Dodaj Odpowiedź

Logo EkoHub.pl
Logo EkoHub.pl