W jakich wersjach można kupić płytki marki Pamesa?

Moda na płytki we wnętrzach nigdy nie przemija, dlatego nie dziwi ich nieustanna popularność. Docenia się zwłaszcza ich walory estetyczne i dużą wytrzymałość. Spory wybór w tym kontekście dają płytki Pamesa, gdzie marka uznawana jest za jedną z najlepszych na świecie. Hiszpański producent oferuje przeróżne wersje kafelek, które można kupić przykładowo na stronie banyo.pl. Które z nich najlepiej dopasują się do domowych wnętrz?
płytki pamesa

W jakich pomieszczeniach sprawdzą się płytki Pamesa? 

Płytki Pamesa można dopasować w zasadzie do każdego pomieszczenia w domu. Coraz więcej osób zaczyna ich używać także na zewnątrz, gdzie przydadzą się w kontekście elewacji lub okolic drzwi wejściowych. Płytki najlepiej jednak sprawdzają się w przypadku łazienek i innych pokojów, w których dochodzi do kontaktu podłogi lub ścian z wodą. Nieocenione są wtedy jej wersje gresowe, które można kupić w wielu kolorach na stronie banyo.pl. Kafelki z tego samego powodu świetnie sprawdzą się w kuchni – często układa się je wtedy nad blatami lub w okolicy zlewów. 

Płytki marki Pamesa idealnie dopasują się również do salonu. Dotyczy to zwłaszcza kafelek podłogowych, które nadadzą wnętrzu klasy i prestiżu. Warto także postawić na wersje ścienne, które warto umieszczać w rejonie kina domowego albo mebli. Ceramicznymi płytkami Pamesa powinny zainteresować się również osoby, które chcą ozdobić korytarze albo przedpokój. 

Najpopularniejsze płytki marki Pamesa

Płytki hiszpańskiego producenta można kupić w przeróżnych wersjach. Mogą się one różnić materiałami, kolorami czy wielkością samych kafelek. Wszystko zależy tu od indywidualnych preferencji klienta. Niektórzy wolą płytki gresowe, a inni ceramiczne lub nawet metalowe. Każdy materiał ma swoje unikalne zalety. Płytki Pamesa gresowe ze strony banyo.pl wyróżniają się świetnym pochłanianiem wilgoci, wytrzymałością, odpornością na chemikalia oraz ciekawym połyskiem. Wersje ceramiczne wyróżniają się z kolei dobrą izolacją, dzięki czemu świetnie nadają się jako materiał podłogowy.  Klienci mają też spory wybór, jeśli chodzi o kolory płytek. Barwy dobrze dobierać pod kątem danego pomieszczenia. W przypadku łazienki może to być biel lub beż. W salonie z kolei najlepiej dopasują się ciemniejsze wersje płytek Pamesa, gdzie świetnie sprawdza się seria Irilia. Kluczowe jest też odebranie odpowiednio wielkich kafelek. Te najgęściej ułożone i drobne najlepiej pasują do kuchni w formie ściennej. Na większe płyty warto się decydować w przypadku podłóg, co będzie też wpływało na łatwość przemieszczania się domowników.

Podziel się opinią na temat artykułu

Dodaj Odpowiedź

Logo EkoHub.pl
Logo EkoHub.pl