Nasiona Lemon Skunk – opis, działanie, właściwości

Jakie właściwości ma odmiana marihuany auto lemon skunk? Jakie jest przeznaczenie kwiatów lemon skunk? I wreszcie czym wyróżniają się hybrydy indica i sativa lemon skunk? Na te i inne pytanie znajdziecie odpowiedź w tym artykule.

Charakterystyka i opis lemon skunk

Nasiona lemon skunk to jedna z bardziej popularnych propozycji dla pacjentów medycznej marihuany, jak i palaczy rekreacyjnych oraz kolekcjonerów nasion spod znaku mocnych odmian skunk.

Nazwie lemon skunk można przypisać odsłony lemon skunk auto oraz feminizowany lemon skunk. Ta odmiana jest hybrydą indica z przewagą sativy. Podobnie zresztą jak wiele odmian marihuany dostępnych na rynku.

Jak sama nazwa wskazuje smak kwiatów lemon jest cytrusowy z korzenną nutą. To zasługa genów sativy lemon w ok. 60 proc. To również jedna z najlepszych odmian marihuany pod względem wysokiej zawartości THC. Ta wynosi ok. 19 proc. z potencjałem do 22 proc. Efekty psychoaktywne lemon są zatem piorunujące, ale o tym później.

Dodatkowo lemon skunk jest odmianą, która High Times umieścił na liście najlepszych odmian wszechczasów. Wokół odmiany lemon skunk było też wiele zamieszania, ze względu na nagrody, którymi została wyróżniona na licznych wydarzeniach konopnych.

Jakie jest działanie lemon skunka?

Działanie psychoaktywne lemon skunka jest naprawdę mocne, stymulujące mózg i zwiększające kreatywność. Wszystkie te objawy lemon skunka osadzają się w głowie, wprawiając po prostu w dobry nastrój oraz euforię.

Dlatego w wielu przypadkach pacjenci medycznej marihuany auto lemon skunk wybierają jako skuteczny lek na depresję i inne schorzenia psychiczne. A jak wiadomo medyczna marihuana pomaga poprawić nastrój nie tylko tym, którzy używają jej rekreacyjnie, ale także tym, którzy potrzebują jej bardzo jako leku.

Odmiany auto lemon skunk to przede wszystkim trafiona propozycja, którą wybierają pacjenci medycznych konopi. Na polskim rynku nie brakuje nasion konopi auto lemon. Przyjmować odmianę lemon skunk można w różnych jej odsłonach. Jest to między innymi tajemnicza odmiana red dla pacjentów medycznej marihuany, a dokładnie Red No.2 lemon skunk.

Zobacz też:  Jak firmy dbają o środowisko?

Uprawa odmiany lemon skunk

Nasiona marihuany odmiany auto lemon skunk czy też auto auto lemon nadają się zarówno do uprawy marihuany w warunkach indoor, jak i outdoor. Czas kwitnienia lemon skunk wynosi ok. 8 tygodni.

Lemon skunk ma to do siebie, że jest średniej wielkości rośliną, bardzo ugałęzioną wydającą plony do ok. 800 gramów na 1 m. kw. W przypadku krzewów auto lemon, jak również liści i kwiatów lemon skunk można się spodziewać obfitych gruczołów żywicznych, tak jakby ktoś rośliny posypał cukrem.

Przekłada się to oczywiście w działaniu lemon skunk, które charakteryzuje się naprawdę mocnym hajem. Lemon skunk potrafi naprawdę dać porządny odlot w postaci euforii, a następnie wyciszenia. A wszystko to za sprawą wysokiego stężenia THC oraz cytrynowego fenotypu skunk charakteryzującego się intensywnie cytrusowym zapachem i smakiem.

Artykuł promocyjny.

Katarzyna Woźniak to ekspertka w dziedzinie ekologii, która od wielu lat działa na rzecz ochrony środowiska naturalnego. W swojej pracy skupia się na poszukiwaniu rozwiązań, które pozwolą na zrównoważony rozwój oraz ochronę bioróżnorodności.

Podziel się opinią na temat artykułu

Dodaj Odpowiedź

Logo EkoHub.pl
Logo EkoHub.pl